Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Chen Mr. Chen
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Qunsuo

Топла производи

За нас

Qunsuo технологија копродукции, Ltd е основана во 2005 година, целиот пат, ние специјализирани во мобилен принтер, индустриски паметни рачни податоци терминал развој, производство и продажба. Можеме да обезбедиме техничка поддршка, OEM и ODM услуга. Qunsuo има повеќе од 2000 метри квадратни фабрика и повеќе од 100 работници, лоцирани во Баоан, Шенжен Кина. Фабриката поминаа ISO9001-2008 стандарден систем за управување со квалитет, сите производи поминаа CE, FCC, CCC, Rohs сертификати. Повеќе од 20 работници работат за контрола на квалитетот. Qunsuo успешно воспоставивме добра репутација за обезбедување на високо квалитетни производи, време на достава, професионална услуга и конкурентна цена со деловна филозофија на „Исклучителна услуга, исклучителен квалитет“, ќе направиме напори да воспоставиме висококвалитетен професионален тим за да станеме лидер во безжичната поле на терминал. Ние обезбедивме најдобра услуга за ОЕМ и ОДМ на многу познати брендови и соработувавме со овие компании многу среќно во работењето. Во иднина, со нетрпение очекуваме да продолжиме со пријателство и соработка во деловно работење со сите клиенти од целиот свет и да одржуваме долгорочни односи. Имаме доверба во себе, ќе направиме подобро и подобро.

Chen

Mr. Chen

SEND INQUIRY

  • Тел:

    86-755-23280616

  • Fax:

    86-755-23280616

  • E-mail:

    info@szqunsuo.com