Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Chen Mr. Chen
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Qunsuo

Produktet e nxehta

Rreth nesh

Qunsuo Technology Co, Ltd, u themelua në vitin 2005, gjatë gjithë rrugës, ne e specializuar në printer celular, zhvillimin industrial terminal të zgjuar manual të dhënave terminali, prodhimin dhe shitjet. Ne mund të ofrojmë mbështetje teknike, shërbim OEM dhe ODM. Qunsuo kanë më shumë se 2000 metra katrorë fabrikë dhe më shumë se 100 punëtorë, të vendosura në Bao'an, Shenzhen të Kinës. Fabrika ka kaluar sistemin standard të menaxhimit të cilësisë ISO9001-2008, të gjitha produktet kaluan çertifikatat CE, FCC, CCC, Rohs. Më shumë se 20 punëtorë punojnë për kontrollin e cilësisë. Qunsuo kanë krijuar me sukses një reputacion të mirë për sigurimin e produkteve me cilësi të lartë, kohën e dorëzimit, shërbimin profesional dhe çmimin konkurrues me filozofinë e biznesit të "Shërbimit të Jashtëm, Cilësia e Jashtme", ne do të bëjmë përpjekje për të krijuar një ekip profesional me cilësi të lartë për t'u bërë udhëheqës në wireless fushë terminali. Ne kemi ofruar shërbimin më të mirë OEM dhe ODM për shumë marka të famshme, dhe kemi bashkëpunuar me këto kompani shumë të lumtur në biznes. Në të ardhmen, ne mezi presim që të vazhdojmë miqësinë dhe bashkëpunimin në biznes me të gjithë klientët nga e gjithë bota dhe të mbajmë marrëdhënie afatgjata. Ne i besojmë vetvetes, do të bëjmë më mirë dhe më mirë.

Chen

Mr. Chen

SEND INQUIRY

  • Tel:

    86-755-23280616

  • Fax:

    86-755-23280616

  • E-mail:

    info@szqunsuo.com